Projeler

TUR TRANSİT İZMİR 2023

TUR TRANSİT / İZMİR 2023

Logistech 2023 için hazırladığımız ahşap stand tasarımı ile markamız Tur Transit’in kurumsal kimliğine uygun, geniş kullanım alanlarına sahip, doğal ve modern çizgiler ile oluşturduğumuz bir fuar standına imzamızı attık.

FMC fuar standı

FMC TURKEY / BURSA 2023

Tomato Days fuarının konseptine uygun şekilde hazırladığımız domates bahçeleri ile tüketicilerin FMC Turkey ürünlerinin etkisini yerinde gözlemlemelerine olanak sağladık. Çeşitli stand içi etkinliklerimiz sayesinde tüketicilerimiz, markamız ile keyifli deneyimler yaşadı.

Jain Fuar standı

JAİN SULAMA / ANTALYA 2022

Markamızın ürünlerini en doğru şekilde kullanıcı ile buluşturabileceği stand tasarımımız ile ürünleri detaylı inceleme fırsatı bulan ziyaretçilerimiz, Jain Sulama markamızın standından son derece memnun ayrıldılar.

UPL yurtiçi fuar standı

UPL TÜRKİYE / ŞANLIURFA 2021

UPL Türkiye için hazırladığımız maxima stand, geniş bir alana kuruldu ve fuar ekosistemine tam uyum sağlayacak şekilde ziyaretçilerini ağırladı. Tüm görüşmelerin tek bir alanda yapılabilmesini sağlamak amacıyla oluşturduğumuz alanlar sayesinde markamız, ziyaretçilerimizin ilgisini karşılıksız bırakmadı.

Lely fuar standı

LELY / İZMİR 2021

LELY ile birlikte Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın en görkemli stand tasarımlarından birine imza attık. Marka teknolojilerinin de sergilendiği geniş alana kurulu standımız, fuar boyunca ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

UPL fuar standı

UPL TÜRKİYE / BURSA 2022

UPL Türkiye için hazırladığımız açık hava standı, fuarın en dikkat çekici standlarından biri olarak ziyaretçilerin beğenisini topladı. Girişte markamızın menşei ülkelerini temsilen hazırladığımız fil ve kaplan figürleri, en dikkat çekici özelliklerden biri olarak öne çıktı.

UPL açık hava fuar standı

UPL TÜRKİYE / TEKİRDAĞ 2022


Tarım ve Teknoloji Günleri’nde boy gösteren UPL Türkiye, açık hava fuar alanında ürünlerini yakından incelemek isteyen ziyaretçileri için ekim gerçekleştirdi ve ürünlerini deneyimlemelerini sağladı. Tüm fuar süreç yönetimini üstlendiğimiz fuar süresince ziyaretçilerimiz marka ile yakın ilişkiler kurdu.

Webagron fuar stand tasarımı

WEBAGRON / ANTALYA 2022

Türkiye’nin ilk tarımsal içerik platformu olan Webagron markamız için stand içi etkinliklerle dolu hazırladığımız stand sayesinde fuarın en büyük katılım oranına sahip olan standlarından biri olarak tüketicilerin beğenisini topladı.

Valagro fuar standı

VALAGRO TARIM / ANTALYA 2022

Markamızın kurumsal kimliğine uygun şekilde hazırladığımız stand tasarımımız ile Valagro markasının Antalya’da en doğru şekilde temsil edilmesini sağladık. Hemen her tüketicinin standımızdan güler yüzle ayrılması, marka ile birlikte doğru stratejilere imza attığımızı gösterdi.

Hekagro fuar standı

HEKAGRO / ANTALYA 2022

Hekagro için hazırladığımız stand tasarımı, görsellik anlamında fuarın en dikkat çekici standlarından biri oldu. İlgi çekici görselliğin yanı sıra ziyaretçilerimiz için hazırlanan çeşitli hediyeler ve host ve hostes ekibimizin ilgisi sayesinde markamız için unutulmaz bir fuara imza attık.

Firmanız için en uygun fuarda boy gösterin!